Menu

Nasze menu zostało dostosowane do potrzeb i upodobań różnych klientów. Można w nim odnaleźć potrawy odpowiednia na każdą sytuację.

Na uwagę zasługują na przykład dania obiadowe. Naszym klientom proponujemy zdrowe zupy, na przykład z soczewicy lub świeżych pomidorów. Przygotowujemy także smaczne potrawy z ryżem, kaszą albo makaronem bezglutenowym. Na każdy dzień zaplanowana jest specjalna oferta, którą klientom przedstawiają nasi kelnerzy. Na śniadanie albo proponujemy na przykład sałatki warzywne i owocowe, lekkie omlety oraz płatki zbożowe.

16240754829_7ea17f5b8d_z

Te ostatnie są lubiane przede wszystkim przez naszych najmłodszych gości. W menu naszego baru nie mogło zabraknąć także smacznych i zdrowych deserów. Przygotowujemy miedzy innymi ciasteczka zbożowe, ciasta z owocami, lody oraz desery w pucharkach. Nie są to dania tuczące, ponieważ zastąpiliśmy poszczególne składniki bezpieczniejszymi odpowiednikami. Zamiast cukru wykorzystujemy na przykład stewię albo syrop klonowy.

15072062074_c5a85aa6fb_z

Goście mogą zamówić także przekąski, między innymi orzechy oraz inne bakalie. Oczywiście, w naszym barze można nie tylko zjeść, ale i napić się. W menu znajdują się różnego rodzaju herbaty, kawy, napary ziołowe, woda mineralna oraz świeżo wyciskane soki warzywne i owocowe.

Dążymy do tego, żeby w pełni spełnić oczekiwania naszych gości, dlatego nieustannie udoskonalamy swoje menu. Zachęcamy zatem zarówno do korzystania z naszej oferty, jak i do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, dzięki którym możemy właściwie modyfikować menu.