Imprezy i wydarzenia

Nasz bar angażuje się w działania, których celem jest promowanie zdrowego odżywienia. Dążymy do tego, aby przekonać ludzi, że można jeść smacznie, a zarazem zdrowo. Niezbędne jest tylko odpowiednie przyrządzenie jedzenia. Z tego względu organizujemy warsztaty kulinarne i degustacje zdrowych potraw.

Celem degustacji jest zaprezentowanie smaku zdrowych dań, których przyrządzenie nie powinno sprawiać problemy nawet osobom nie mającym większych umiejętności kulinarnych. Uczestnictwo w degustacjach polecamy w szczególności osobom, które mają wątpliwości co do tego, że zdrowe jedzenie może być naprawdę smaczne. Umożliwiamy degustację zarówno dań obiadowych, jak deserów czy przekąsek.

Warsztaty kulinarne to natomiast propozycja dla osób, które chciałyby nauczyć się, jak przyrządzać zdrowe posiłki. Warsztaty te są prowadzone przez doświadczonych kucharzy, którzy przedstawiają najważniejsze zasady zdrowej kuchni oraz ciekawe przepisy. Do tej pory uczestnicy warsztatów mogli dowiedzieć się w jaki sposób przyrządzać na przykład takie dania jak zupa z soczewicy, domowy jogurt czy kotlety z kaszy gryczanej. Smak tych potraw został bardzo dobrze oceniony przez osoby biorące udział w warsztatach. Podczas warsztatów można także dowiedzieć się, gdzie poszukiwać właściwych w zdrowej kuchni produktów spożywczych, na przykład odpowiedników cukru czy makaronów bezglutenowych.

13140282793_eaea849308_z

O wszystkich planowanych wydarzeniach informujemy na stronie internetowej, a także na tablicy, która znajduje się w naszym barze.