Dania dla wegetarianów i wegan

W naszym barze odpowiednie dla siebie potrawy mogą zamówić osoby stosujące różne diety, także wegetarianie i weganie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowa dieta opiera się przede wszystkim na warzywach i owocach, dlatego znaczna cześć potraw przygotowywana jest zgodnie z zasadami diety bezmięsnej.

Szczególnie wiele potraw mogą zjeść u nas wegetarianie, czyli osoby, które dopuszczają spożywanie jaj oraz mleka i jego przetworów. Często bowiem wykorzystujemy je do przygotowywania zdrowych dań, takich jak pierogi, naleśniki, ciasta czy lody. Nie oznacza to jednak, że osoby nie spożywające jajek i przetworów mlecznych nie mogą zamówić u nas tego typu dań. Posiadamy wiedzę na temat tego, jak zastąpić takie składniki produktami akceptowanymi przez wegan, dlatego możemy przygotować dla nich niemniej smaczne potrawy. Nie oznacza to jednak, że w naszym menu dostępne są wyłącznie potrawy bezmięsne. Z tego względu dbamy o to, aby wszyscy nasi klienci od razu wiedzieli, które dania są dla nich odpowiednie. W menu obok każdej pozycji znajduje się informacja o tym, czy potrawa jest właściwa dla wegetarianów albo wegan. W ten sposób takie osoby mogą znacznie szybciej wybrać dobre dania. W razie jakichkolwiek wątpliwości pomocą w wyborze służą pracownicy naszego baru.

1354676129_31370871a0_o

Dania wegetariańskie oraz wegańskie mogą zamówić także osoby, które korzystają z usług cateringowych. O tym, że dania mają być dostosowane do zasad żywieniowych takich osób należy nas poinformować w momencie składania zamówienia.