Catering

Dążymy do tego, aby zaspokoić potrzeby wszystkich klientów, dlatego oferujemy usługi cateringowe. Proponujemy dostawę smacznych i zdrowych potraw małe przyjęcia, na przykład spotkania rodzinne lub imprezy urodzinowe.

Dostarczamy nie tylko desery i przekąski, ale i ciepłe posiłki. Nasi klienci mogą zamówić na przykład takie dania obiadowe jak warzywa na parze, pierogi oraz kremowe zupy. Nasza oferta cateringowa dostosowana jest także do potrzeb diabetyków oraz osób, które są na diecie bezglutenowej. Mogą oni zamówić u nas na przykład potrawy z makaronem albo ryżem bezglutenowym. Dostarczamy także zdrowe przekąski, między innymi sałatki owocowe oraz ciasteczka zbożowe. Wśród deserów, które można u nas zamówić, wymienić należy lody oraz ciasta. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy także osoby, które planują urządzenia przyjęcia dla dzieci. W menu nie znalazły się różne ciekawe propozycje dla najmłodszych, między innymi desery przyrządzone bez białego cukru. Dla dzieci proponujemy między innymi takie potrawy jak naleśniki z dżemem lub owocami, sałatki jarzynowe oraz ciasteczka z bakaliami. Dania przygotowywane na zamówienie są równie smaczne jak te spożywane na miejscu.

5593779732_09d577fa11_b

Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług cateringowych zachęcamy do wcześniejszego kontaktu. Zamawiającym jedzenie z odpowiednim wyprzedzeniem możemy zaproponować szerszy wybór potraw. W przypadku złożenia zamówienia z przynajmniej trzydniowym wyprzedzeniem jesteśmy w stanie przygotować posiłki nawet dla 50 osób.